Eva Solo Sklenice na víno Magnum 0,6 l

Eva Solo Sklenice na víno Magnum 0,6 l

ZNAČKA: Eva Solo

Cena: 909.00 CK

Podle hesla větší je lepší, přibyla do série sklenic s ikonickým sešikmeným okrajem nová sklenice na víno Magnum Eva Solo o objemu 60 cl. Sklenice je nejen krásná ale také praktická, vhodná pro červená i bílá vína. Umožňuje i plnějším a složitějším vínům dýchat. Je k dispozici ve dvou velikostech. Můžete si tedy vybírat dle vašeho vkusu a potřeby.

Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Sklenice se snadno čistí, lze je navíc mýt v myčce nádobí (program na sklo).

Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře.

Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku.

Eva Solo Sklenice na víno Magnum 0,6 l e-shop >>


Zákazníci si prohlíželi také:
Nachtmann Set 2 sklenic na šampaňské typu flétna Bossa Nova

Nachtmann Set 2 sklenic na šampaňské typu flétna Bossa Nova

2 kusy v baleníSet sklenic na šampaňské se silnou stopkou z kolekce Bossa Nova si vás bezpečně získá na první dotyk. Série nabízí křišťálové stolní nádobí a doplňky, kter.. Více >>
Nachtmann Set 4 sklenic na bílé víno číše Vivendi Premium

Nachtmann Set 4 sklenic na bílé víno číše Vivendi Premium

4 kusy v baleníSet sklenic na bílé víno tvaru číše z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vin.. Více >>