Eva Solo Sklenice na víno Magnum 0,6 l

Eva Solo Sklenice na víno Magnum 0,6 l

ZNAČKA: Eva Solo

Cena: 944.00 CK

Podle hesla větší je lepší, přibyla do série sklenic s ikonickým sešikmeným okrajem nová sklenice na víno Magnum Eva Solo o objemu 60 cl. Sklenice je nejen krásná ale také praktická, vhodná pro červená i bílá vína. Umožňuje i plnějším a složitějším vínům dýchat. Je k dispozici ve dvou velikostech. Můžete si tedy vybírat dle vašeho vkusu a potřeby.

Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Sklenice se snadno čistí, lze je navíc mýt v myčce nádobí (program na sklo).

Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře.

Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku.

Eva Solo Sklenice na víno Magnum 0,6 l e-shop >>


Zákazníci si prohlíželi také:
Riedel Sklenice Shiraz, Syrah Vinum Extreme

Riedel Sklenice Shiraz, Syrah Vinum Extreme

Sklenice Shiraz, Syrah Vinum Extreme Riedel doporučujeme pro: Amarone, Barbera, Blaufränkisch Carmenere, Châteauneuf du Pape, Cornas Côte Rotie, Crozes Hermitage, Gre.. Více >>
Riedel Sklenice Sauternes Sommeliers

Riedel Sklenice Sauternes Sommeliers

Sklenice Sauternes Sommeliers na bílé víno byla poprvé představena v roce 1989 společně s ručně foukanou sérií HR 1. Idea tohoto designu pochází od Hardyho Rodenstocka, slavného sběr.. Více >>